Godziny otwarcia
Czas

6:00-17:00
OD PON. DO PT.

Czas

ul. Wiązowa 5
tel. 61 832 14 41 Poznań

Muchomorek

Spotkanie z przedstawicielami Straży Miejskiej

Data: 08 Grudnia 2019
Dnia 2 grudnia 2019r. odbyło się spotkanie ze Strażą Miejską pt." Bezpieczeństwo w spotkaniach z obcymi". Dowiedzieliśmy się, że osobami z którymi możemy rozmawiać- kontaktować się  to te, które bardzo dobrze znamy, z którymi się przyjaźnimy. Od obcych nie wolno nam przyjmować żadnych prezentów, odbierać niespodzianek a o zdarzeniu zawsze informujemy rodziców. Na placu zabaw nie wolno się ukrywać w krzakach a o zabawie w chowanego powinni wiedzieć rodzice. Jeżeli chcemy się oddalić  z placu zabaw mówimy o tym osobie starszej. Nie pozwalamy robić zdjęć osobie nam nieznanej. Oglądaliśmy również film oraz wysłuchaliśmy opowiadania o rodzinie Misiowej i  córeczce Wikusi, która zapomniała o przestrogach rodziców  i przez to przekonała się co na nią czyha w lesie.
Muchomorek

Spotkanie w grupie \"Zajączki\"

Data: 08 Grudnia 2019

Dnia 29 listopada 2019r. w grupie „Zajączków” odbyło się spotkanie z dziećmi i rodzicami pt. „Zajączkowe laboratorium”. Na początku dzieci zaprezentowały krótki, jesienny repertuar artystyczny. Następnie wszyscy zgromadzeniu goście przystąpili do działania. W małych zespołach sprawdzaliśmy, jak zmieniają się kolory soku z kapusty modrej po dodaniu octu, sody i mydła, robiliśmy lampę wulkaniczną, pająka chodzącego wewnątrz butelki. Największą atrakcją zdecydowanie był wulkan, czyli połączenie octu z sodą. Każdy z uczestników spotkania wykazał się dużym zaangażowaniem.

Muchomorek

Cavaliada oraz Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

Data: 08 Grudnia 2019

Dnia 29 listopada 2019r. grupa V niedźwiadków odwiedziła Cavaliadę oraz Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jako najmłodsi goście Cavaliady poznali zasady konkursów jeździeckich, dowiedzieli się więcej na temat sportu jeździeckiego i hodowli koni, a także zapoznały się ze sprzętem jeździeckim i specyfiką utrzymana konia. Podczas piątkowych konkursów dzieci będą mogły podziwiać najlepszych, polskich zawodników i zagraniczne gwiazdy „w akcji”.