Godziny otwarcia
Czas

6:00-17:00
OD PON. DO PT.

Czas

ul. Wiązowa 5
tel. 61 832 14 41 Poznań

Muchomorek

Zbiórka książek

Data: 23 Września 2020

 

 Wielka Zbiórka Książek 2020

W tym roku nasze przedszkole włącza się po raz kolejny do akcji Wielkiej Zbiórki Książek organizowanych przez Fundację Zaczytani.org. Do 11. października można przynosić książki, które trafią do Zaczytanych Bibliotek w szpitalach, hospicjach, świetlicach, placówkach opiekuńczo- wychowawczych… W przedsionku będzie stał oznaczony karton, w którym można zostawić swoje książki.

 

Jakie książki zbieramy?

Ø  Wydane po 2000 roku

Ø  Napisane w języku polskim

Ø  Nowe lub używane, ale w bardzo dobrym stanie

Ø  Dla dzieci, młodzieży, dorosłych

Nie przyjmujemy;

Podręczników, słowników, kodeksów, wydań z segregatorami, czasopism, Pisma świętego ani innych świętych ksiąg, przewodników, atlasów, map, książek kucharskich, ogrodniczych, poradników itp.

Z góry serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom!

 

Szczegóły na stronie organizatora www.zaczytani.org

 

Muchomorek

Kilka słów pożegnania

Data: 31 Sierpnia 2020

 

Szanowni Państwo,

 

 

 

 

 

w dniu 14 lipca 2020 roku Rada Miasta Poznania podjęła uchwałę NR XXXIII/573/VIII/2020 o włączeniu Przedszkola nr 43 "Krasnala Hałabały" w Poznaniu, ul. Wiązowa 5, do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Poznaniu, ul. Jesionowa 14. Dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 jest Pani Hanka Gadzińska, a funkcję wicedyrektora w Przedszkolu nr 43 od nowego roku szkolnego 2020/21 będzie pełnić pani Violetta Kurzawa.

 

W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować wszystkim z Państwa za dotychczasową 15 letnią współpracę i życzliwość, w trakcie trzech kolejnych kadencji. Dla każdego z nas kiedyś przychodzi moment pożegnania, trudny ale i ekscytujący – koniec jednego etapu jednocześnie staje się początkiem kolejnego, powtarzając za Wisławą Szymborską „Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie.” Swoją drogę zawodową będę kontynuować na stanowisku nauczyciela w grupie zajączków. Mam nadzieję wciąż z uśmiechem na twarzy spotykać wielu z Państwa.  Z głębi serca życzę Państwu oraz dzieciom samych sukcesów i przede wszystkim zdrowia bo to najważniejsze, nie tylko w aktualnych trudnych dla nas wszystkich czasach.

 

 

Z poważaniem,

 

po raz ostatni jako Dyrektor Przedszkola 43

Beata Kałużna