Godziny otwarcia
Czas

6:00-17:00
OD PON. DO PT.

Czas

ul. Wiązowa 5
tel. 61 832 14 41 Poznań

Muchomorek

Święto Pyry

Data: 21 Października 2020

Muchomorek

Zbiórka nakrętek

Data: 12 Października 2020

 

ZBIÓRKA NAKRĘTEK

 

Szanowni Państwo!

      W tym roku będziemy zbierać nakrętki dla dwójki dzieci - Stefci i Kubusia. Nasze przedszkole prowadzi zbiórkę nakrętek plastikowych od 2011 roku. Przez 5 lat gromadziliśmy
i przekazywaliśmy nakrętki rodzicom Waldusia. W roku 2016 pożegnaliśmy Waldka już na zawsze. Jednakże rodzice Waldusia, państwo Piasek postanowili pomagać w zbiórce nakrętek rodzicom Stefanii,dziewczynce, która urodziła się z niewydolnością oddechową, wodogłowiem, zwężeniem zastawki tętnicy płucnej, ubytkiem przegrody międzykomorowej oraz wadą serca. Środki pieniężne uzyskane ze sprzedaży nakrętek, rodzice Stefanii, przeznaczą na rehabilitację ruchową, zakup leków, zakup sprzętu rehabilitacyjnego oraz dojazdy do specjalistów. Połowę zgromadzonych nakrętek przekażemy rodzicom Kubusia, który cierpi na SMA. Więcej na ten temat można się dowiedzieć na stronie https://fb.me/e/6Xy5eh68n.

      Prosimy o aktywne uczestnictwo w zbiórce. Nakrętki prosimy zostawiać przed wejściem do przedszkola (tylko rano), a pracownik przedszkola odniesie je na miejsce zbiórki.

Dziękujemy!

Muchomorek

KONKURS

Data: 08 Października 2020

konkurs